KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 Psí škola - menu
Aktuality

Přivolávačské hry a hry pro odvolání psa - NABÍRÁME ZÁJEMCE

Řešíte se psem přivolání či odvolání od rušivých elemetů? Chcete si vytvořit krásný vztah, při kterém na vás psík bude viset očima? A zároveň si vybudovat dobré základy pro jakýkoliv další psí sport? Pak jsou tady pro vás Přivolávačské hry!

Obrany opět v nabídce!

P delší době opět můžeme v rámci Koiry nabídnout i obrany a drivové hry. Více v odkazu.

Archiv novinek


 

PAMLSKOVÉ RÉBUSY II - aneb hraní ještě nekončí 19.2.2018

Pojďte s námi pokračovat v objevování kouzla světa psích hlavolamů. Opět přičichnete k zábavě, která nadchne psy všech ras, velikostí i věku a především jejich páníčky. Představíme vám hlavolamy jak kupované (abyste případně nemuseli kupovat zajíce v pytli), tak doma vyráběné (abyste nemuseli vynakládat za společnou zábavu spousty peněz).

I tentokrát dáme prostor psům k projevení jejich inteligence, ještě více rozklíčujeme systém učení krok za krokem a podíváme se na zoubek stresu a jeho plusům a mínusům.

Akce je otevřena komukoliv a speciálně vítáme účastníky prvního dílu pamlskových rébusů.

Maximální počet účastníků je 6 psů s rodinami (vezměte s sebou i děti, které rády pomáhají při psích aktivitách). Můžete si s sebou vzít i více psů, ale budete si je střídat, jako byste měli jen jednoho. Není možné (prakticky), aby jeden člověk cvičil plnohodnotně se dvěma psy :-)
Zúčastnit se mohou i háravé fenky - jen je prosíme o jistou zdrženlivost a takt :)


CO S SEBOU:
Určitě si s sebou vezměte VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky (lepivé i nelepivé) - nakrmíte svého psa! Určitě jej prosím nekrmte před akcí! Doporučujeme sýr, pečené nebo vařené maso, párky... Nejen granule nebo piškoty.
NA PRVNÍ HRU JE DOBRÉ MÍT NĚJAKÉ DELŠÍ ODMĚNY - PROUŽKY SUŠENÉHO MASA, TYČINKY APOD.

Dále si prosím vezměte na psa vodítko (normální - ne flexi) a ideálně postroj. Hrát si totiž budeme velmi často všichni zároveň a vodítko bude sloužit jako bezpečností pojistka, aby se jeden pes nešel kouknout, co to má ten druhý dobrého. To by nemuselo dobře dopadnout ;-) DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Probíhá v PONDĚLÍ 19. února 2018 od 18 do cca 20 hodin na adrese Kulturní dům Ostrava Koblov v malé hale (teple se oblečte, budeme zde sice přitápět v kamnech, ale nebudou to žádné tropy), Antošovická 376/90 - http://www.koira.cz/mapa.php

Cena 500,--/za cvičící tým (pes a jeho rodina).
Platby prosím provádějte zároveň s přihláškou převodem na účet č. 27-0675870207/0100. Jako variabilní symbol prosím uveďte svůj mobilní telefon. Do poznámky prosím uveďte Vaše jméno.
PŘIHLÁŠKA JE ZÁVAZNÁ AŽ PO ZAPLACENÍ!!! Do doby zaplacení jde pouze o nezávaznou rezervaci.
Hana Böhmová
CENA: 500,-- za cvičící tým

Registrační formulář

Registrace kurzu nebo semináře. Pokud máte dotaz, kontaktujte nás.

4 / 6
Název kurzu: PAMLSKOVÉ RÉBUSY II - aneb hraní ještě nekončí 19.2.2018
Cvičitel/ka: Hana Böhmová
Jméno a příjmení: *
Email: *
Telefon:
Plemeno:
Váš dotaz ke kurzu či semináři:
kontrolní text : 52144
kontrola :
 

publikováno: 30.01.2018 - 23:43

 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top