KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 


Aktuality

“KTO NEČUCHÁ S NAMI, ČUCHÁ PROTI NÁM I.”

Vo štvrtok 13.4. od 19:00 začne ďalšie opakovanie tohto kurzu, na ktorý máme zatiaľ voľné miesta.

Intenzívka obedience 9.4.2017

Prvá tohtoročná intenzívka obedience prebehne v nedeľu 9.4. na cvičáku v Ostrave Novej Vsi. Miesta máme, môžete sa hlásiť.

Archiv novinek


 

Archiv novinek

“KTO NEČUCHÁ S NAMI, ČUCHÁ PROTI NÁM I.”

Vo štvrtok 13.4. od 19:00 začne ďalšie opakovanie tohto kurzu, na ktorý máme zatiaľ voľné miesta.


Intenzívka obedience 9.4.2017

Prvá tohtoročná intenzívka obedience prebehne v nedeľu 9.4. na cvičáku v Ostrave Novej Vsi. Miesta máme, môžete sa hlásiť.


Obedience prípravka

Od pondelka 20.3. začne ďalší beh prípravky pre obedience a športovú poslušnosť. Máme ešte jedno voľné miesto. Bližšie info nájdete v odkaze.


Nový termín zahájení Přivolávačských her pro začátečníky

Začínat budeme 15.3.2017 v 16.30

Kurz je založen na budování vztahu a kontaktu psa se svým psovodem za pomocí různých nápaditých her, přičemž hry jsou založeny právě na pozitivním upevňování a na shapingu, tedy tvarování chování psa. Budete-li hrát tyto hry 2-3x denně po dobu 5 minut, slibujeme překvapivé výsledky, které se zúročí nejen ve vztahu Vašeho psa k přivolání, ale zejména k vám. Otevírá se vám tak nová cesta ke spolubytí se svým psem...


Zimní halový závod Obedience

Psí škola a hotel pro psy Koira vás zve 10.12.2016 na závod obedience “Zimní Koira” ve třídách OB-Z a OB-1


Prevence sportovních psů s Dornovou metodou 8.1.2017

Preventivní péče o psí sportovce pomocí Dornovy metody.


CANISTERAPIE a lá KOIRA

Všechny, kteří by se rádi se svým psem (či jiným zvířetem) věnovali canisterapii, zveme do našeho nově založeného spolku KOIRA klub, z. s. Zde najdete vše, co nabízíme - od zkoušek až po vzdělávací akce všeho druhu :-)


DOGDANCING - intenzivní sobota 26.11.2016

Tentokrát se s Terezou Zůnovou a Hanou Böhmovou zaměříme na přípravu na závody a zkoušky. A to od pohybové průpravy, přes přípravu sestavy, až po to, jak se naučit spolupracovat bez odměn.


Praktické lekce na libovolné téma s RNDr. Františkem Šustou 7.1.2017

Při praktických lekcích nenacvičujeme úkoly podle zadání lektora, ale snažíme se odstranit problémy či nacvičit úkoly podle zadání psovodů – klientů. Na lekci bývá přítomno cca pět psovodů se psy a omezený počet diváků a v každém okamžiku cvičí vždy jen jedna dvojice psovod -pes. Během lekce se jednotlivé dvojice několikrát střídají. K určitým tématům (shaping, motivace, agrese a strach apod.) máme připravené i pracovní texty s otázkami, na jejich základě problém řešíme.


TRÉNINK JE V HLAVĚ - seminář s RNDr. Františkem Šustou, 7.1.2017

V semináři bude na videích prezentována většina příběhů a metod uvedených v knize. Na simulačních hrách si také řadu metod vyzkoušíme od nejjednodušších po nejsložitější. Bude dost prostoru pro diskusi a Vaše řešení, která se klidně mohou lišit od mých vlastních. Hlavně „Nejen naslouchat, ale i myslet.“


Intenzivka pohybových a koordinačních her 28.10 2016

Pojďme si hrát s balančními pomůckami, které najdete všude kolem sebe a hlavně doma, i s těmi, které najdete v "psích posilovnách"...
... ale také s triky, které slouží k posílení celého psího těla, a jejich učení napomůže k aktivizaci psích schopností myšlení :)


Čuchací kurz (pachové práce a hry, nosework)

Ďalší beh čuchacie kurzu začne utorok 20.9. od 18:00 a o týždeň pozdejšie 27.9. od 19:30. Bližšie info nájdete v odkaze.


MALÝ příměstský (pře)výchovný psí tábor 28.8.-2.9.2016

Pro malé i velké nezbedy :)


SEBEKONTROLNĚ VÝCHOVNÝ SPECIÁL 27.8.2016

Když pes zlobí, tak zlobí a je mu jedno, že jsou prázdniny. Tak pokud s tím chcete něco udělat, máte jedinečnou prázdninovou příležitost.


Kreativní reaktivci v praxi :)

praktické lekce pro všechny majitele psů se speciálními vzdělávacími potřebami :) 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top