KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 Psí škola - menu
Aktuality

“KTO NEČUCHÁ S NAMI, ČUCHÁ PROTI NÁM I.”

V lednu začne ďalšie opakovanie tohto kurzu, na ktorý máme zatiaľ voľné miesta.

Nový termín zahájení Přivolávačských her pro začátečníky

Začínat budeme 25.1.2017 v 17.30

Kurz je založen na budování vztahu a kontaktu psa se svým psovodem za pomocí různých nápaditých her, přičemž hry jsou založeny právě na pozitivním upevňování a na shapingu, tedy tvarování chování psa. Budete-li hrát tyto hry 2-3x denně po dobu 5 minut, slibujeme překvapivé výsledky, které se zúročí nejen ve vztahu Vašeho psa k přivolání, ale zejména k vám. Otevírá se vám tak nová cesta ke spolubytí se svým psem...

Archiv novinek


 

Kurz CESTA ZA SEBEVĚDOMÍM A ODVAHOU

MŮŽETE SE HLÁSIT!!!

Pokud čtete tyto řádky, tak zřejmě den co den narážíte na situace, kdy se Váš pes se staženým ocáskem snaží prchnout nebo naopak činí obranné až agresivní výpady (štěká, vyjíždí, vrčí...). Anebo Vás zlobí, když Váš pes v některých situacích těká a není schopen věnovat Vám pozornost a soustředit se na Vás (vypadá, že vůbec nic neumí a jen těká po okolí)? Jistě s námi budete souhlasit, že nutit v takových případech psa do spolupráce, nebo nadávání, nic neřeší a jen to vše zhoršuje. A ani důvěrná rada „neboj se“, nepřináší žádné výsledky.

V tomto kurzu se budeme snažit naučit Vás účinně pomoci Vašim psům ve chvílích, kdy se necítí ve své kůži. Ať již je zdrojem jejich strachu a nejistoty cokoliv: jiní psi, cizí lidé, nové prostředí, zvuky, vaše dotyky (ošetřování psa), vodítko, postroj, veterinář, samota... Našimi nástroji bude porozumění, trpělivost, postupná desenzitizace (zvykání si a zestatečňování), management a využívání bariér (předcházení stresovým situacím či zmírňování jejich dopadu), protipodmiňování (změna pohledu „na svět“)...
Budeme pracovat i na zvýšení sebevědomí Vašich psů (neb, kdo je sebevědomý, je iniciativní, aktivní, a tudíž má o krok blíže k tomu, aby se sám naučil vyrovnávat se se svými pocity) , a to formou nejrůznějších her a cvičení.
A to vše konec konců přispěje i k posílení Vašeho sebevědomí a odvahy, abyste byli svému psovi oporou a sebejistým vůdcem v časech dobrých i zlých :-)

Instruktoři:
Mgr. Magdalena Šimečková
Hana Böhmová

Pokud je kurz pro Vás časové nerealizovatelný doporučujeme celodenní seminář 25.2.2017:
http://www.koira.cz/kurz.php?cislo=1477863675

Úvodní teoretická přednáška bez psů "Co dělat a co nedělat, když se pes bojí" v úterý 31. ledna 2017 od 17 hodin (do cca 20ti hodin).

Teoretická lekce je otevřená široké veřejnosti (= komukoliv), nejen kurzistům!

Přednáška se koná v kanceláři v areálu psí školy v Ostravě - Koblově. Cena JEN za teoretickou lekci 300,-- za osobu (netýká se kurzistů ti mají přednášku v ceně kurzu).

Sedm praktických lekcí ve čtvrtky od 16:30 do 17:45
2. února 2017
9. února 2017
16. února 2017
23. února 2017
2. března 2017
9. března 2017
16. března 2017

Cena 2400,-- za psa a kurz
Vítáme, pokud se psem přijde mezi nás více jeho rodinných příslušníků, protože bude mnohem snazší, když celá rodina pro svého psa potáhne za jeden provaz :-)

Co s sebou:
• Psa v postroji , nebo s širokým měkkým obojkem
• Vodítko postačí zcela běžné vycházkové. Prosím ne flexi (navíjecí) vodítka! Ve většině případů (pokud to tedy bude možné) budeme cvičit na volno.
• Boudičku, pelíšek... kde bude mít pes možnost odpočívat a kam se schovat (ve cvičebně jsou klece na zapůjčení; je důležité, aby pes měl k dispozici nějaké bezpečné místo)
• Budete potřebovat opravdu VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky. Doporučuji i nějaké nelepivé větší kousky, které dobře létají :-D
• Klikr, pokud je používáte (klikry bude možné zakoupit i přímo na místě)

Probíhá na adrese Kulturní dům Ostrava Koblov, Antošovická 376/90 - http://www.koira.cz/mapa.php
Praktická cvičení budou probíhat v malé hale, kde budeme přitápět v kamnech.

Platby za kurz prosím provádějte zároveň s přihláškou převodem na účet č. 27-0675870207/0100. Jako variabilní symbol prosím uveďte svůj mobilní telefon. Do poznámky prosím uveďte Vaše jméno. PŘIHLÁŠKA SE STÁVÁ ZÁVAZNOU AŽ ZAPLACENÍM! Do té doby jde pouze o nezávaznou rezervaci.

Hana Böhmová
CENA: 2400,-- za kurz (včetně teoretické lekce)

Registrační formulář

Registrace kurzu nebo semináře. Pokud máte dotaz, kontaktujte nás.

7 / 6
Název kurzu: Kurz CESTA ZA SEBEVĚDOMÍM A ODVAHOU
Cvičitel/ka: Hana Böhmová
Jméno a příjmení: *
Email: *
Telefon:
Plemeno:
Váš dotaz ke kurzu či semináři:
kontrolní text : 61345
kontrola :
 

publikováno: 30.12.2015 - 23:09

 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top