KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 O nás
Aktuality

Skupiny pro reaktivní (agresivní) psíky - registrace otevřeny

Kurz je určen pro zájemce, kteří by rádi s psíkem už sportovali, nebo mají základy výchovy, ale psík je silně reaktivní / bojácný na jiné psy, prudce reaguje a v podnětném prostředí psovoda nedostatečně vnímá.

Přivolávačské hry pro pokročilé - registrace otevřeny!

Kurz pro absolventy Přivolávačských her I.

Chcete mít neprůstřelně poslušného psa v každé situaci? Psa, se kterým se vám bude snadno fungovat v jakémkoliv prostředí, ve městě i v lese?

Pokračování přivolávačských her zaměřené na každodenní potřeby soužití se psem. Budeme trénovat praktické dovednosti zábavnou formou her, které budou navazovat na předchozí kurz.

Archiv novinek


 

Trenéři

MVDr. Nikol Holeszová

MVDr. Nikol Holeszová

MVDr. Nikol Holeszová, CertCAAPR
veterinářka, člen Asociace fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat ČR

tel: +420 723 655 142
email:
nikol.holeszova@gmail.com


V roce 2017 jsem se stala absolventem Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně, již za studií jsem věděla, že moje cesta nepůjde jen směrem klasické medicíny a chtěla jsem se zaměřit i na metody u zvířat velmi opomíjené, avšak také důležité. Nejednou jsem se setkala s úrazy pohybového aparátu zapříčiněnými nedostatečnou prevencí, se zvířaty, jejichž rekonvalescence po operacích neprobíhala zcela bez potíží nebo s takovými, kterým bylo doporučeno jen doživotně užívat léky od bolesti. Proč se v těchto směrech neinspirovat lidskou medicínou, kde jen dobře udržovaní sportovci podávají ty nejlepší výkony, kde po složité operaci okamžitě pacienta odesílají na rehabilitační pracoviště, jelikož ví, že samotná operace není konečným řešením? Proto jsem se rozhodla tuto ideu aplikovat i na zvířata, jelikož zákonitosti každého pohybového aparátu fungují stejně a zaslouží si odbornou péči. Po škole jsem jako lékařka nastoupila na veterinární kliniku v Ostravě a zároveň začala navštěvovat 18-ti měsíční kurz pořádaný Asociací fyzioterapie a rehabilitace zvířat, který mi dal znalosti ve všech odvětvích fyzioterapie. Přes manuální praktiky masáží, aktivní pohybové terapie až po přístrojové fyzikální modality, jejichž účinky příznivě ovlivňují fyziologické buněčné mechanismy. Naštěstí, s měnící se dobou, se tyto metody pomalu dostávají do podvědomí majitelů i lékařů a fyzioterapie zvířat už není jen pohádkou, ale stává se nepostradatelnou realitou v mnoha případech sportovních psů, psů v rekonvalescenčním období a také zvířecích geriatriků. A já jsem ráda, že toho mohu být součástí.

Webové stránky asociace: ASOCIACE FYZIOTERAPIE A REHABILITACE ZVÍŘAT ČESKÉ REPUBLIKY, z.s.

Webové stránky:

Výcviky a kurzy

Intenzivní semináře


 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top