KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 O nás
Aktuality

Přivolávačské hry - zimní edice intenzivek

Série dvou intenzivek 19.1. a 15.2. 2020

Přivolávačské hry I - přivolání jako základ - nový běh 6.11.2019

Snem každého majitele psa je moci chodit se svým psem navolno. To se dá jedině tehdy, pokud svého psíka bezpečně přivoláte z každé situace. Aby toho byl pes schopný, musí toho zvládnout hodně: vnímat svého psovoda i v rušivém prostředí, dokázat se ovládat i v přítomnosti různých lákadel, a především - umět se se svým člověkem výborně bavit. Pro tohle všechno jsou přivolávačské hry skvělou volbou.

Archiv novinek


 

Trenéři

Ing. Nikola Galmus

Ing. Nikola Galmus

+420 604 639 547
galmus.n@gmail.comPřed 8 lety se mi pořízením prvního psa změnil život. A postupně se mi různými negativními zkušenostmi z klasických cvičáků měnil pohled na celou kynologii – tohle nebylo nic pro mě. Tehdy jsem ještě o nějaké „pozitivce“ neměla ani tušení 😊 Brzy následovalo pořízení druhého psa, třetího… Pak jsem se začala věnovat dočasným péčím o staré, týrané nebo nechtěné psy. Vše jsem se snažila zvládnout dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, než jsem narazila na intenzivní téměř roční kurz Akademie pro instruktory psí školy pořádaný Psí školou Koira. Konečně jsem měla k dispozici ucelené informace, které jsou mému srdci a svědomí blízké. A byla by škoda je nepředávat dále a neukázat ostatním, že pokud si chtějí rozumět se svým psem, není třeba na něj hned štěkat 😊 Mimo jiné se věnuji také kreslení portrétů zvířat (samozřejmě především psů) dle fotografií a spolupráci s několika charitativními spolky.

Webové stránky:

Výcviky a kurzy

Intenzivní semináře


 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top