KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 O nás
Aktuality

Dočasné uzatvoření haly z důvodu epidemie

Vážení klienti psí školy Koira,
vzhledem k závažnosti situace kolem šíření koronaviru v České republice a s respektem k nařízení vlády, která v době ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. zakázala prodej služeb v provozovnách, uzavíráme provoz haly Psí školy Koira až do odvolání.
Výuka probíha dále formou online kurzů, kontaktujte prosím své instruktorky.
Děkujeme za pochopení,
tým Psí školy Koira

Komunikační lekce na hájovně 28.3. - jednodenní

Oblíbená akce v jednodenní podobě

Archiv novinek


 

Trenéři

Ing. Nikola Galmus

Ing. Nikola Galmus

+420 604 639 547
galmus.n@gmail.comPřed 8 lety se mi pořízením prvního psa změnil život. A postupně se mi různými negativními zkušenostmi z klasických cvičáků měnil pohled na celou kynologii – tohle nebylo nic pro mě. Tehdy jsem ještě o nějaké „pozitivce“ neměla ani tušení 😊 Brzy následovalo pořízení druhého psa, třetího… Pak jsem se začala věnovat dočasným péčím o staré, týrané nebo nechtěné psy. Vše jsem se snažila zvládnout dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, než jsem narazila na intenzivní téměř roční kurz Akademie pro instruktory psí školy pořádaný Psí školou Koira. Konečně jsem měla k dispozici ucelené informace, které jsou mému srdci a svědomí blízké. A byla by škoda je nepředávat dále a neukázat ostatním, že pokud si chtějí rozumět se svým psem, není třeba na něj hned štěkat 😊 Mimo jiné se věnuji také kreslení portrétů zvířat (samozřejmě především psů) dle fotografií a spolupráci s několika charitativními spolky.

Webové stránky:

Výcviky a kurzy

 • STARÉHO PSA NOVÝM KOUSKŮM NAUČÍŠ
 • Intenzivní semináře


   

  Kalendář akcí

  Zvětšit kalendář  


  Výcviky a kurzy  Intenzivní semináře


  B7 design & Kavik design & Infocity hosting
  KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
  Napište nám | Top