KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 O nás
Aktuality

Přivolávačské hry - zimní edice intenzivek

Série dvou intenzivek 19.1. a 15.2. 2020

Přivolávačské hry I - přivolání jako základ - nový běh 6.11.2019

Snem každého majitele psa je moci chodit se svým psem navolno. To se dá jedině tehdy, pokud svého psíka bezpečně přivoláte z každé situace. Aby toho byl pes schopný, musí toho zvládnout hodně: vnímat svého psovoda i v rušivém prostředí, dokázat se ovládat i v přítomnosti různých lákadel, a především - umět se se svým člověkem výborně bavit. Pro tohle všechno jsou přivolávačské hry skvělou volbou.

Archiv novinek


 

Trenéři

Hana Salomonová

Hana Salomonová

Můj zájem o psy se projevil už ve velmi útlém věku ☺ a to když jsem měla dost sil, abych ve svém golfovém kočárku dokázala povozit u babičky a dědy jejich štěňata. Nikdy jsem nemohla mít v bytě svého pejska a tak jsem svoji touhu vždy aspoň trochu vyřádila u babičky a dědy. Chodila jsem s dědou už jako malá 8-mi letá holka i na klasický cvičák, kde se s pejsky nemazlili a tuto vzpomínku mám v hlavě do teď.. Jako malá jsem mohla cvičit a zkoušet svoje dovednosti u babi s dědou na německém ovčáku, československém vlčáku, pitbulovi a bernském salašnickém psovi ☺ Při pořízení už konečně vlastního psa před 10-ti lety pro mě začal ten pravý, opravdový trénink psů. Pořízení prvního klikru, první školka pro štěňata, první tréninky, první tábory, vše bylo svým způsobem nové. Absolvovala jsem: Akademii pro instruktory psí školy se zaměřením pro vzdělávání a konzultace v oblasti problémového chování psů (psí škola Koira 18/19) A jsem majitelem: Endyho – border kolie (10 let, flegmoš, můj pokusný králík ☺ ) Zaca – border kolie, zkouška NW-UZ (brzy 2 roky, můj reaktivní energický pes, jsou s Endym úplné protiklady ☺ ) Angie – kříženka (10 let, adoptovala jsem přítele i ji, můj pokusný králík aneb I starého psa novým kouskům naučíš. ☺ )

Webové stránky:

Výcviky a kurzy

Intenzivní semináře


 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top