KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 O nás
Aktuality

Dočasné uzatvoření haly z důvodu epidemie

Vážení klienti psí školy Koira,
vzhledem k závažnosti situace kolem šíření koronaviru v České republice a s respektem k nařízení vlády, která v době ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. zakázala prodej služeb v provozovnách, uzavíráme provoz haly Psí školy Koira až do odvolání.
Výuka probíha dále formou online kurzů, kontaktujte prosím své instruktorky.
Děkujeme za pochopení,
tým Psí školy Koira

Komunikační lekce na hájovně 28.3. - jednodenní

Oblíbená akce v jednodenní podobě

Archiv novinek


 

Trenéři

Hana Salomonová

Hana Salomonová

Můj zájem o psy se projevil už ve velmi útlém věku ☺ a to když jsem měla dost sil, abych ve svém golfovém kočárku dokázala povozit u babičky a dědy jejich štěňata. Nikdy jsem nemohla mít v bytě svého pejska a tak jsem svoji touhu vždy aspoň trochu vyřádila u babičky a dědy. Chodila jsem s dědou už jako malá 8-mi letá holka i na klasický cvičák, kde se s pejsky nemazlili a tuto vzpomínku mám v hlavě do teď.. Jako malá jsem mohla cvičit a zkoušet svoje dovednosti u babi s dědou na německém ovčáku, československém vlčáku, pitbulovi a bernském salašnickém psovi ☺ Při pořízení už konečně vlastního psa před 10-ti lety pro mě začal ten pravý, opravdový trénink psů. Pořízení prvního klikru, první školka pro štěňata, první tréninky, první tábory, vše bylo svým způsobem nové. Absolvovala jsem: Akademii pro instruktory psí školy se zaměřením pro vzdělávání a konzultace v oblasti problémového chování psů (psí škola Koira 18/19) A jsem majitelem: Endyho – border kolie (10 let, flegmoš, můj pokusný králík ☺ ) Zaca – border kolie, zkouška NW-UZ (brzy 2 roky, můj reaktivní energický pes, jsou s Endym úplné protiklady ☺ ) Angie – kříženka (10 let, adoptovala jsem přítele i ji, můj pokusný králík aneb I starého psa novým kouskům naučíš. ☺ )

Webové stránky:

Výcviky a kurzy

Intenzivní semináře


 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top