KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 Psí škola - menu
Aktuality

Přivolávačské hry se opět otevírají!

Od 9.1.2019 bude opět začínat kurz přivolávačských her - kurz, který z vašeho psa udělá dobře vychovaného parťáka a předejdete tak většině budoucích problémů :)

Prípravka pre obedience a čuchací kurz

Máme dve voľné miesta na prípravku pre obedience, začína v pondelok 19.11. od 20:15.
Taktiež je ešte jedno miesto na čuchací kurz pre začiatočníkov, so začiatkom v utorok 20.11. od 16:00.
Bližšie info nájdete vpravo v popise kurzov.

Archiv novinek


 

SOBOTNÍ PSÍ HERNY 26.1.2019

Pokud řešíte, jak během dlouhých zimních večerů zabavit svého psa, aby se nenudil a tudíž nezlobil, tak toto je ideální příležitost.

Hry mají svá pravidla a jsou vítaným doplňkem jak rozvíjet váš vztah, mezidruhové komunikační dovednosti, sebekontrolu, reakci na oslovení nebo na přivolávací povel, pozornost a soustředění, pohybové dovednosti, zvyšovat sebevědomí.

Věřím, že se budete výborně bavit a poznáte, jak hry dokáží stmelit celé rodiny. Ve psích hernách vítáme s jedním psem i více rodinných příslušníků - děti a seniory nevyjímaje :-D

Maximální počet: 6 tým v jedné herně (tým = pes + 2 dospělé osoby, děti do 15ti let bez omezení). Akce není vhodná pro to, abyste si s sebou vzali více psů, protože hrát si budete všichni najednou.

V herně se budou výborně bavit naprostí začátečníci i pokročilí; staří i mladí (lidé i psi).
Pokud má Váš pes vážný problém a lze předpokládat, že by nebyl schopen se soustředit na práci v jiném prostředí nebo za přítomnosti jiných psů, doporučujeme zúčastnit se jako diváci nebo využít INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ

Každá herna má své téma, každá bude jiná. Do přihlášky prosím nezapomeňte uvést, které herny (heren) se chcete zúčastnit.

10:00 - 11:15 HLAVOLAMY PRO ZAČÁTEČNÍKY (úvod do světa hlavolamů a jak se hlavolamy domácí výroby i ty kupované krok za krokem pes učí řešit)

14:00 - 15:00 HLAVOLAMY ZAMĚŘENÉ NA PRÁCI TLAMOU (jak naučit pejska řešit hlavolamy, které se otevírají tlamičkou - je třeba něco vytáhnout, chytit do zubů; hlavolamy domácí výroby i ty kupované)

15:30 - 16:30 KOMERČNÍ HLAVOLAMY A HLAVOLAMY PRO NÁROČNÉ (budete si moci vyzkoušet všechny naše hlavolamy a i něco navíc)

17:00 - 18:00 EXTRA PRO PIDI PSY (herna jen a jen pro malé a pidi pejsky s hlavolamy přímo na míru)

Co s sebou:
• Psa v postroji , nebo s širokým měkkým obojkem
• Vodítko postačí zcela běžné vycházkové. Prosím ne flexi (navíjecí) vodítka! Vodítko bude sloužit jako pojistka, aby se váš pejsek nechodil rušit při práci jiné psy.
• Boudičku, pelíšek... kde bude mít pes možnost odpočívat, když nebude zrovna mít práci (v místě konání bude možné si klec půjčit)
• Budete potřebovat opravdu VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky. Doporučuji i nějaké nelepivé větší kousky, které dobře létají :-D

Místo konání:
Probíhá na adrese Kulturní dům Ostrava Koblov, Antošovická 376/90 - http://www.koira.cz/mapa.php
Cvičit budeme v malé hale, kde budeme přitápět v kamnech. Prosím vhodně se oblečte na nižší teploty.

Cena za jednu hernu 300,-- za cvičící tým (= pes + až 2 osoby)
Platbu za kurz prosím provádějte zároveň s přihláškou převodem na účet č. 27-0675870207/0100. Jako variabilní symbol prosím uveďte svůj mobilní telefon. Do poznámky prosím uveďte Vaše jméno. PŘIHLÁŠKA SE STÁVÁ ZÁVAZNOU AŽ ZAPLACENÍM! Do té doby jde pouze o nezávaznou rezervaci.

Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, o čemž deklaraci najdete zde:
GDPR - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ


Hana Böhmová
CENA: 300,-- za jednu hernu (pes + až 2 osoby)

Registrační formulář

Registrace kurzu nebo semináře. Pokud máte dotaz, kontaktujte nás.

12 / neomezeno
Název kurzu: SOBOTNÍ PSÍ HERNY 26.1.2019
Cvičitel/ka: Hana Böhmová
Jméno a příjmení: *
Email: *
Telefon:
Plemeno:
Váš dotaz ke kurzu či semináři:
kontrolní text : 35154
kontrola :
 

publikováno: 07.12.2018 - 21:15

 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top