KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 Psí škola - menu
Aktuality

Jak vést psa - intenzivka vodítkových technik 21.8.2019

Všechno, co jste chtěli vědět o vodítku a báli jste se zeptat :D

Vodítko - spojnice mezi námi a naším psem. Pomůcka milovaná, respektovaná, nenáviděná- ale především často nepochopená.

Dogfitness intenzivka 14.8.2019

Co si tak uprostřed léta trochu zaposilovat? ;)

Trocha protažení psíků, koordinačního cvičení a využití balančních pomůcek :)

Archiv novinek


 

PODZIMNÍ (PŘE)VÝCHOVNÝ PSÍ TÁBOR 1.-7.9.2019 v Heřmanově Městci

Výchovný tábor je určen pro všechny, které zajímá téma výchovy psů pro běžný život, předcházení problémovému chování nebo jeho řešení, pokud již nastalo.

NAUČÍTE SE:
• Jak naučit psa vycházkové chůzi na prověšeném vodítku včetně odcházení, míjení a přicházení k tomu, co pes strašně moc chce
• Jak naučit psa, jak důležitá a užitečná je v každodenním životě sebekontrola (aneb každodenní správná psí rozhodnutí a jak využívat odměn z „okolí“)
• Jak zvládat konfliktní situace při každodenních procházkách při potkávání cizích psů nebo divných lidí
• Jak naučit psa spolehlivé přivolání
• Jak naučit psa odložení a čekání kdekoliv a kdykoliv
• Jak se psi učí a jak toho můžeme v jejich výchově použít „proti nim“ :))) v jejich prospěch a nenechat se sebou cvičit
• a mnoho dalšího dle přání a potřeby

Čekají na vás intenzivní dopolední a odpolední cvičební bloky se psy a večerní teoretické přednášky a setkávání bez psů v klubovně. Na závěr tábora bude táborák (pokud to počasí dovolí). Aktivity se psy budou probíhat skupinově nebo individuálně, a to podle reálných možností přihlášených psů. Každý tým bude mít vlastní tréninkový plán a budeme k němu přistupovat jako k jedinečné dvojici člověka a jeho psa (neházíme vás do jednoho pytle).

Neočekáváme, že k nám přijdete s vychovaným psem. Pokud však Váš pes má skutečně vážný problém a lze předpokládat, že by nebyl schopen se soustředit na práci (a žrát) v jiném prostředí nebo za přítomnosti (byť vzdálené) jiných psů, doporučujeme zúčastnit se jako diváci nebo si domluvit individuální konzultaci. Podmínkou též je, aby pes vydržel minimálně 3 hodiny sám ponechaný v chatce, v autě, v odkládacím kotci, v boudičce apod., jelikož některé aktivity budou bez psů nebo se bude cvičit jednotlivě a určitě budete chtít přihlížet.

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cena 4 500,-- pro cvičící tým (= pes + dvě osoby; bez ubytování)
Cena 2 000,-- pro diváky (jen do naplnění ubytovací kapacity; bez ubytování)
Cena 1 000,-- náhledová praxe pro účastníky Akademie pro instruktory Psí školy KOIRA, s.r.o. (jen do naplnění ubytovací kapacity; bez ubytování)

Cenu za výcvik prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 zároveň s přihláškou - jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno. Vzhledem k vyšší ceně tábora je možné zároveň s přihláškou uhradit pouze nevratnou zálohu ve výši Kč 2 000,-- a doplatek zaslat nejpozději do 31. května 2019.
Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považujeme za závaznou až po jejím zaplacení – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

Ubytování se bude hradit v hotovosti na místě přímo ubytovateli!

Organizační informace:

MÍSTO KONÁNÍ:
Kynologický areál v Heřmanově Městci (http://zko076.mirc.cz/)
Areál leží na kraji města – velký prostor pro procházky a venčení. Areál je oplocený. Součástí areálu je sprcha, WC, klubovna s plně vybavenou kuchyňkou (kde je možné si vařit). Odkládací kotce pro psy jsou samozřejmostí. Pitná voda je do areálu dovážená - místní voda je pouze užitková.

UBYTOVÁNÍ:
Ubytování přímo v areálu není podmínkou. Účastník tábora si může zajistit i nezávisle na nás ubytování vlastní.
Přímo v areálu jsou dvojlůžkové chatky o kapacitě 25ti lůžek - každý bude mít vlastní chatku. Součástí každé chatky je elektrické topení, el. zásuvka, lednička, noční stolek a skříň na šatstvo. Chatky nejsou nejnovější – počítejte s určitým spartánským stylem ;-) Samozřejmostí je velice pěkné a čistě vyprané povlečení a prostěradla (nebo lépe deky), které obdržíte při příjezdu. Pokud však budete chtít, aby psi s Vámi spali v posteli, prosím vezměte si lůžkoviny (postačí povlečení) vlastní! Přeci jenom zachlupacené a zablácené povlečení kolikrát ani pořádně vyprat nelze :-( a toto opatření činíme s ohledem na jeho další uživatele a na přání majitelů areálu.
Na konci pobytu je každý povinen sundat povlečení, vymést a vytřít chatku a uklidit ledničku!
Ubytování v chatkách: cena 150,-- za osobu a noc
(celý tábor = 6 nocí = 900,-- za osobu)
Ubytování se platí až na místě v hotovosti podle prospaných nocí.

PŘÍJEZD A ODJEZD:
Příjezd v neděli 1. září 2019 do 17 hodin (budete očekávání od 15 hodin)
Začneme společným úvodem a přednáškou - prosím přijeďte včas, na probíranou teorii budou navazovat všechna praktická cvičení.
Odjezd v sobotu 7. září 2019 dopoledne (program bude končit v pátek v noci – zřejmě společným táborákem)

STRAVOVÁNÍ:
Budeme chodit do blízké restaurace EDEN. Objednat je možné i pizzu. Městečko je skutečně, co by kamenem dohodil, takže nákupy nejsou problém. V areálu je kuchyňka, kde bude možné si vařit (mikrovlnka, sporák, rychlovarné konvice, lednička, mražák).

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN:
Doporučený minimální věk pejska, který se bude tábora aktivně účastnit, je šest měsíců (ale záleží samozřejmě na vás).
U výchovy doporučujeme, aby se účastnilo více rodinných příslušníků. Proto počítáme s tím, že s jedním psem přijedou dvě osoby. Pokud byste rádi, aby se zúčastnilo více rodinných příslušníků, prosím uveďte to do přihlášky, abychom měli kde vás ubytovat.

Nejedná se o dětský tábor! Děti se mohou účastnit, avšak pouze v doprovodu osoby starší 18ti let. Mládež (15 - 17 let) se může účastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Text souhlasu bude zaslán na vyžádání e-mailem. Upozorňujeme, že výklad nemusí být pro mladší děti záživný a děti nejsou způsobilé k tomu, aby zvládaly výchovu psa (zvláště problémového).

Maximální počet přihlášených: 8 cvičících týmů

Můžete přijet s libovolným (ovšem přiměřeným) počtem psů, ale budete si je muset během cvičení střídat, jako byste měli jen jednoho - tj. všem bude věnován stejný časový prostor. Prosím zvažte více psů v případě, že je nemůžete nechat o samotě v chatce. Velice byste si komplikovali život. Cvičit se bude jednotlivě. Trénink pro rodinné smečky bude spíše výjimkou.

Doporučená výbava (kromě dobré nálady):
•pejsek nebo pejsci v libovolném množství
•doporučujeme přepravku či nějakou boudičku nebo klícku, kam pejska odložíte, když nebude cvičit a kde bude moci nerušeně odpočívat (hodí se i do chatky); v areálu jsou kotce i odkládačky
•dáváme přednost tomu, aby psi měli postroje, aby se neškrtili ani v případě, že tahají na vodítku - v žádném případě stahovací či kovové obojky prosím (ani jiné mučící vynálezy)!
•vodítko (jedno klasické cca 1,5 m a jedno dlouhé 5 až 10 m - ke cvičení bude nevhodné vytahovací)
•motivační hračky (ideální je nějaký pešek nebo plyšák na provázku, balónky a pod.)
•pamlsky (na množství a kvalitě nešetřete; mělo by se jednat o něco, po čem se Váš pes může utlouct a snadno a rychle to zblajzne; možnost dokoupení bude určitě i v místě - vietnamci zatím nezklamali ani ve svátky)
•baterka (při cestě na záchod za temné noci ji určitě uvítáte)
•notýsek a psací potřeby (pro případ, že si budete chtít nějaké dobré nápady poznamenat nebo nakreslit)
•! doporučujeme holínky !, židličku, deštník a pláštěnku ... (dosud neumíme poručit větru a dešti)
•VHODNÉ OBLEČENÍ (neexistuje špatné počasí, pouze nevhodně oblečený účastník)!!!
•flešku - pokud si budete chtít stáhnout fotky nebo videa, které si během tábora vzájemně pořídíme

Důležité na závěr:
Cvičí se za každého počasí. V případě vytrvalého deště bude možné částečně cvičit i uvnitř. Háravé fenky se pobytu mohou zúčastnit, ale musíte počítat s jistým omezením. Psi, kteří budou na táboře přítomni, ať už budou cvičit nebo ne, musí mít povinné očkování dle platného zákona. Psovod je odpovědný za škody způsobené psem a je povinen dodržovat pokyny pořadatele. Všichni se účastní tábora na vlastní nebezpečí a jsou povinni mít po celou dobu tábora v areálu své psy pod dohledem. Volné pobíhání psů bez dozoru, nebo ve chvíli, kdy to druhým bude nepříjemné (např. bojácný pes se špatnými zkušenostmi), nebude tolerováno. Mimo areál je dostatek prostoru pro venčení a vylítání. Děkujeme za pochopení.

Psovod se účastní na vlastní nebezpečí, je odpovědný za škody způsobené svým psem a je povinen dodržovat pokyny pořadatele a instruktorů.

Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, o čemž deklaraci najdete zde:
GDPR - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ


Pořadatel:
Hana Böhmová
U Sokolovny 140/2
725 29 Ostrava - Petřkovice
IČ: 691 58 681
e-mail: bohmova.hana@post.cz
mobil: 723 367 923

Hana Böhmová
CENA: 4500,-- za cvičící tým (pes + až 2 osoby)

Registrační formulář

Registrace kurzu nebo semináře. Pokud máte dotaz, kontaktujte nás.

2 / 8
Název kurzu: PODZIMNÍ (PŘE)VÝCHOVNÝ PSÍ TÁBOR 1.-7.9.2019 v Heřmanově Městci
Cvičitel/ka: Hana Böhmová
Jméno a příjmení: *
Email: *
Telefon:
Plemeno:
Váš dotaz ke kurzu či semináři:
kontrolní text : 68856
kontrola :
 

publikováno: 31.12.2018 - 20:44

 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top