KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 Psí škola - menu
Aktuality

Komunikační lekce na hájovně 28.3. - jednodenní

Oblíbená akce v jednodenní podobě

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA A ZAČÁTEČNÍKY ZAČÍNÁ VE STŘEDU 5.2. V 17:00 teoretickým seminářem.

Archiv novinek


 

Dog fitness aneb kondiční posilovna pro psy

Máte doma aktivního psího sportovce? Nebo jen parťáka? Uvažovali jste někdy o tom, že i psům by se občas hodilo "pořádně se protáhnout"? Chcete-li dopřát svému psu delší aktivní život v plné kondici, zapřemýšlejte i o kondičním cvičení pro Vašeho psíka.

Dogfitness - v zimě možnost pravidelného kondičního cvičení s trenérem:

Přihlášky kliknutím na tento odkaz
Co to znamená?
Zaměříme se na triky vedoucí k lepší koordinaci psího těla, na povědomí o všech končetinách, na to, jak posílit břišní a zádové svaly, jak využít triky nejen k zábavě, ale ke zlepšení kondice.
Kurz není určen pro psy rehabilitující po zranění!

KDY?
každé pondělí 17.00 - 18.00

Co to vlastně je? K čemu nám to bude?
Balanční cvičení napomáhá ke správnému držení těla, mírní bolesti páteře, svalů a kloubů, napravuje vadné držení těla a zároveň řeší problém nadváhy nebo obezity, zlepšuje koordinaci pohybů. Všechny cviky lze provádět na speciálních balančních podložkách, jejichž přínos je doslova blahodárný.

Díky balančnímu cvičení pes zapojuje a posiluje hluboká svalová vlákna, která při běžném pohybu namáhá minimálně. Výhodou balančního cvičení je širokospektrální působení nejen na správné držení těla, ale i zpevnění celého pohybového aparátu, a to bez zbytečného přetěžování kloubů. Pravidelné cvičení na balančních pomůckách vede k výraznému zlepšení koordinace pohybu a také k posílení stabilizačních svalů, zlepšuje se tak celková motorika psa.Při správném přístupu vede rovněž k uvolnění a relaxaci pejska.

Pro koho je kondiční cvičení vhodné?
Nejen pro psí sportovce, ale i pro psí společníky a přátele, bez ohledu na plemeno nebo stáří. U štěnátek posiluje svalstvo a zlepšuje motoriku bez negativního vlivu na vývoj kloubů (cvičíme ovšem s přihlédnutím k jejich schopnostem), u všech psíků ať sportovců, nebo jen společníků, zlepšuje celkovou kondici, pomáhá u psům s kloubními potížemi nebo seniorům pro udržení jejich kondice.

Co je na lekce potřeba?
Pokud nemáte vlastní balanční pomůcky, poskytneme Vám je u nás. :) Takže s sebou si vemte psíka, úsměv na tváři a dobrou náladu, a - jako na všech našich lekcích - HODNĚ pamlsků :)

K dispozici bude physioroll (85x130cm), physioroll (90x50cm), physioroll (60x30cm), 4x balanční podložka (33cm), donut (45cm), 4x halfball, 2x balanční podložka 55cm, bosu, surfovací prkno, kavalety, aj.

Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, o čemž deklaraci najdete zde:
GDPR - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2100,- / 7 lekcí

Na kurz se nedá aktuálně přihlásit.

publikováno: 11.06.2013 - 18:47

 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top