KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 Psí škola - menu
Aktuality

Komunikační lekce na hájovně 28.3. - jednodenní

Oblíbená akce v jednodenní podobě

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA A ZAČÁTEČNÍKY ZAČÍNÁ VE STŘEDU 5.2. V 17:00 teoretickým seminářem.

Archiv novinek


 

Výcviky a kurzy

Školka pro štěňátka a začátečníky

Kurz školky pro štěňátka a začátečníky probíhá každých 6 - 8 týdnů. Pokud máte o kurz zájem, vyplňte prosím přihlašovací formulář. Jakmile bude další běh kurzu aktuální, budeme Vás informovat e-mailem.

Skupina je uzavřená (během bloku kurzu nepřijímáme nová štěňátka). Jednotlivé hodiny na sebe navazují. Skupinu tvoří maximálně 5 štěňat nebo dospělých psů. Školka je určena malým štěňátkům od 8mi týdnů (není třeba mít dokončené očkování) až po dospělé psy, se kterými jako jejich majitelé začínáte pracovat na společném porozumění.

Pejsci se formou hry učí správné komunikaci s lidmi i psími kamarády a základní dovednosti pro spokojené soužití v lidské společnosti (netahat na vodítku, chodit u nohy, sedni, lehni, vstaň, zůstaň, základy přivolání, relaxaci aneb jak se chovat v restauraci, jak se zdraví lidi, jak se zdraví psi, jak si správně hrát, nechat se prohlédnout od doktora, nebaštit fujtajbly ze země a mnoho dalších důležitých dovedností).

Používáme zcela nenásilné metody. Všichni rodinní příslušníci jsou na hodinách vítáni.

Školka se skládá z úvodního dvouhodinového semináře a šesti praktických hodinových lekcí. Na úvodní hodinu sebou pejska neberte, nudil by se.
Školku vždy začínáme teoretickým seminářem, kde se dozvíte jak se pejsci učí, jak se správně pracuje s odměnami a tresty, zjednodušený úvod pro práci s klikrem a jak zabránit chybám v učení.

DALŠÍ KURZ ŠKOLKY ZAČÍNÁ ÚVODNÍM teoretickým dvouhodinovým SEMINÁŘEM 5.2.2020 od 17ti hodin - pejsky nechte doma!

Do školky budete potřebovat: postroj, pevné delší vodítko (ideálně propínací s 2 karabinami), přetahovací hračku, pelíšek (deku, polštářek nebo boudičku) a kapsičku na pamlsky.

Cena školky je 2200,- za 7 společných setkání. Častku můžete odeslat na účet č. 2500665155/2010 do poznámky ŠKOLKA A JMÉNO PSA nebo na první hodině zaplatit v hotovosti.

Škoka i úvodní semninář bude probíhat v našem výcvikovém centru v Ostravě Koblově, Antošovická 376/90 (areál bývalého dolu Koblov - první budova o pravé straně při vjezdu; zastávka MHD "Důl Koblov")

Těším se na vás!

Mgr. Magdalena Šimečková
CENA: 2200,-- Kč za kurz

 

Příprava na výstavní předvedení

Chystáte se na výstavu? Plánujete se štěňátkem výstavní kariéru nebo už máte pejska se, kterým na výstavy jezdíte? Výstavní předvedení je výkon jako každý jiný a je dobré se na něj připravit! Naučím vás, jak na to.

Mgr. Magdalena Šimečková
CENA: Kč 250,-- za lekci

 

Přivolávačské hry pro agiliťáky - agility přípravka (NEPROBÍHÁ)

Cílem agility přípravky je pomocí pozitivního upevňování začít připravovat nejen štěňata a mladé psy, ale především jejich psovody pro dráhu agiliťáka. Pomocí her jsou vysvětleny základní dovednosti v oblasti poslušnosti, ovladatelnosti a koordinace pohybů potřebné k agility. Pro další účast v kurzech agility je pro vaší i psovu pohybovou koordinaci školka nezbytná.

Pokud jste dosud nepracovali pomocí klikr tréninku, je více než vhodné nejprve se zúčastnit naší klasické "školky pro štěňátka" (lze chodit i se starším psíkem!).

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2400,- / 8 lekcí

 

Skupiny pro reaktivní (agresivní) psíky - nový běh 11.3.2020 - STOPSTAV

Kurz je určen pro zájemce, kteří by rádi s psíkem už sportovali, nebo mají základy výchovy, ale psík je silně reaktivní / bojácný na jiné psy, prudce reaguje a v podnětném prostředí psovoda nedostatečně vnímá.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 3200,- Kč / kurz (8 lekcí, 1 lekce cca 90 min)

 

Dog fitness aneb kondiční posilovna pro psy

Máte doma aktivního psího sportovce? Nebo jen parťáka? Uvažovali jste někdy o tom, že i psům by se občas hodilo "pořádně se protáhnout"? Chcete-li dopřát svému psu delší aktivní život v plné kondici, zapřemýšlejte i o kondičním cvičení pro Vašeho psíka.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2100,- / 7 lekcí

 

Obedience s Júlií

Skupina pro všechny, kteří se chtějí se svým psem věnovat tomuto úžasnému sportu. Trénink obedience rozvíjí nejen poslušnost, ale také schopnost aktivně spolupracovat s psovodem s nadšením a radostí. Je vhodný pro všechna plemena psů. Během tréninku se zaměřujeme na správné provedení všech 10 cviků. Pomůžeme vám připravit se svým psem na obedience zkoušky. Celý výcvik je systematicky veden pomocí pozitivního posilování a je skvělou zábavou pro psy i jejich majitele.

Hodiny probíhají v pondelky a úterky v hale nebo venku (dle počasí) v Ostravě - Koblově (ul. Antošovická). Maximálny počet účastníků na jednu lekci je 3, lekce trvá cca 1 hodinu. Ak bude prihlásený iba jeden účastník, tak lekcia trvá 30 min.
Raz za čas budú vypísané i špeciálne lekcie mimo štandardné miesta kvôli príprave na cvičenie v rušnom prostredí skúšok.

Na lekcie sa prihlasujte cez Dogres. V prípade záujmu o prístup do prihlasovacieho systému mi pošlite email na jbukovinska@seznam.cz

Ing. Julia Bukovinska
CENA: 170,- /h lekce pro 3 týmy

 

Přivolávačské hry I - přivolání jako základ - nový běh 11.3.2020

Snem každého majitele psa je moci chodit se svým psem navolno. To se dá jedině tehdy, pokud svého psíka bezpečně přivoláte z každé situace. Aby toho byl pes schopný, musí toho zvládnout hodně: vnímat svého psovoda i v rušivém prostředí, dokázat se ovládat i v přítomnosti různých lákadel, a především - umět se se svým člověkem výborně bavit. Pro tohle všechno jsou přivolávačské hry skvělou volbou.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2400,- / 8 lekcí

 

“Kto nečuchá s nami, čuchá proti nám I.” – úvod do Noseworku

Ing. Julia Bukovinska
CENA: 2000,- za celý kurz - plaťte na číslo účtu: 670100-2214095622/6210 - do poznámky uveďte

 

Agility tréninky pro pokročilé a závodníky

Agility tréninky jsou určeny pro zájemce všech úrovní, u začátečníků je podmínkou absolvování kurzu "Agility přípravka".

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 1 tým / měsíc - 800,- Kč

 

Záchranársky výcvik

Chceli by ste preniknúť do tajov záchranného vyhľadávania? Chcete zistiť či by to vás alebo psa bavilo? Chceli by ste zabaviť a zmysluplne zamestnať psa? V tom prípade neváhajte a pridajte sa k nám!

Ing. Julia Bukovinska
CENA: štandardné tréningy 180,- s permanentkou (10 lekcií = 1800,- ), bez permanentky 230,- za tréning. Druhý pes psovoda zľava 50%

 

Nosework

Nosework je psí šport, kde sa učia psy pomocou čuchu vyhľadávať špecifické pachové vzorky. Tieto lekcie Noseworku sú určené pre týmy, ktoré už majú imprintovaný špecifický pach a pes je schopný nájsť jednoducho schovanú vzorku.
Pre úplných začiatočníkov je určený kurz Kto nečuchá s nami, čuchá proti nám

Ing. Julia Bukovinska
CENA: 250,- / lekcia pre dva týmy

 

Konceptuální učení - Opakuj po mně

Psi jsou našimi parťáky dlouhé věky, za tu dobu nás pečlivě pozorují a učí se. Ovšem pochopit princip konceptuálního učení, tedy "jak psa naučit učit se", to už je jiná. Dokážeme našim psům vysvětlit princip učení, ne jen naklikat konkrétní chování? Jak na to? A co všechno se tak dá dokázat?

PODÍVEJTE SE NA VIDEO


Mgr. Lenka Blachová
CENA: 250 Kč / lekci

 

Obedience prípravka / prípravka pre športovú poslušnosť

Zaujíma vás obedience alebo iné psie športy kde je venovaný dôraz na cviky poslušnosti?
Tak v tom prípade je táto prípravka pre vás výbornou možnosťou ako vás ich vášho psíka zoznamovať so skúškovou poslušnosťou.

Ing. Julia Bukovinska
CENA: 2000,- / kurz, č. účtu - 670100-2214095622/6210 do poznámky napíšte

 

HOOPERS - sport pro milovníky pohybu

„Hoopers“ je nová plnohodnotná a samostatná sportovní aktivita pro psy. Pochází z USA a postupem času se rozšířila i po Evropě (jednou z hlavních průkopnických zemí je v současné době Holandsko). Přestože původ hoopers nás odkazuje k agility, jde v dnešní době o samostatný sport. Nabízí možnosti aktivního vyžití jednak pro všechny psy, kterým stále ještě dělá radost pohyb. Stejně tak je určen pro psovody – majitele takových psů, nebo psovody s omezením v pohybu, kteří si chtějí se svým zdravým psem dopřát společnou aktivní zábavu.

Hoopers je sport kladoucí na psy určité psychické i fyzické požadavky, ovšem překážky jsou koncipovány zcela bezpečně a s ohledem na minimální nároky na pohybový aparát psa i handlera.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: ...info emailem (cca 180,-/trénink)

 

“KTO NEČUCHÁ S NAMI, ČUCHÁ PROTI NÁM II.”

Tento kurz nadväzuje na kurz pachových prací hier “KTO NEČUCHÁ S NAMI, ČUCHÁ PROTI NÁM I”

Ing. Julia Bukovinska
CENA: 2000,- za celý kurz - platbu posielajte na číslo účtu: 670100-2214095622/6210

 

Individuální konzultace - agrese a problémové chování

Pro zájemce, kteří chtějí jít individuální cestou.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 700,- / konzultace

 

Řetězení chování a jiné klikr výzvy (MOMENTÁLNĚ NEPROBÍHÁ)

Kurz pro všechny, kteří hledají výzvy ve svém tréninku se psem. Pro ty, co by se rádi naučili, jak vysvětlit psu složitější chování - opakovaná, poskládaná z vícero částí. Pro ty, kteří by chtěli vědět jak na to, aby se podařilo pracovat se psem na několika chováních za sebou bez pamlsků a hraček a přesto s odměnami. Zejména však pro ty, kteří chtějí zdokonalit své trenérské dovednosti a tím i zlepšit svůj vztah se psem.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2400,- / 8 lekcí

 

Přivolávačské hry II - poslušnost pro každý den (OTEVŘE SE při dostatečném počtu zájemců))

Kurz pro absolventy Přivolávačských her I.

Chcete mít neprůstřelně poslušného psa v každé situaci? Psa, se kterým se vám bude snadno fungovat v jakémkoliv prostředí, ve městě i v lese?

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 1800,- / 6 lekcí

 

Provozní poslušnost (znovuotevření jaro 2020)

Tréninkový program pro poslušnost v běžném životě.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 1700,- / tým

 

Péče se souhlasem - positive husbandry - STOPSTAV

Bojí se váš pes veterináře? Nedokáže zůstat v klidu, když mu prohlížíte uši, oči, nos? Nechce otevřít tlamu, nenechá si ostříhat drápky?

Jak na to, aby tohle všechno bylo naopak a pes byl ochotný nechat se opečovat, se dozvíte právě v tomto kurzu :)

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2400,- / 6 lekcí

 

STARÉHO PSA NOVÝM KOUSKŮM NAUČÍŠ

On je na to už moc starý. Už se nic nenaučí. Stačí mu spánek, jídlo a vyvenčení. Proč by měl být trénink staršího psa méně potřebný nebo zábavný, než trénink psa mladého? Pokud starý pes zůstane fyzicky a psychicky aktivní, bude zdravější a šťastnější. Stejně jako lidé, tak i psi se potřebují v každém věku cítit užiteční a potřebují zaměstnat.

Ing. Nikola Galmus
CENA: 2000,- / 6 lekcí

 


 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top