KOIRA.CZ

Psí škola a hotel pro psy Koira

Rádi bychom Vám představili psí školu, hotel a další služby, které nabízíme pro Vaše pejsky a hafany. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte. Psí hotel: +420 736 670 497 nebo kontakt na nás.

 Psí škola - menu
Aktuality

Jak vést psa - intenzivka vodítkových technik 21.8.2019

Všechno, co jste chtěli vědět o vodítku a báli jste se zeptat :D

Vodítko - spojnice mezi námi a naším psem. Pomůcka milovaná, respektovaná, nenáviděná- ale především často nepochopená.

Dogfitness intenzivka 14.8.2019

Co si tak uprostřed léta trochu zaposilovat? ;)

Trocha protažení psíků, koordinačního cvičení a využití balančních pomůcek :)

Archiv novinek


 

Výcviky a kurzy

AKADEMIE PRO INSTRUKTORY PSÍ ŠKOLY se zaměřením na vzdělávání a konzultace v oblasti problémového chování psů

Pro koho je vzdělávání určeno:
Pro zájemce o výkon profese instruktora psí školy se zaměřením na výchovu psů – vše od prevence, přes každodenní nesnáze až po vážné zdraví a život ohrožující situace. Úspěšným absolventům akademie bude nabídnuta spolupráce se Psí školou KOIRA, s. r. o. v rámci celorepublikové sítě našich odborných poradců.

Hana Böhmová
CENA: 27900,--

 

Školka pro štěňátka a začátečníky

Kurz školky pro štěňátka a začátečníky probíhá každých 6 - 8 týdnů, vždy ve středy. Pokud máte o kurz zájem, vyplňte prosím přihlašovací formulář. Jakmile bude další běh kurzu aktuální, budeme Vás informovat e-mailem.

Skupina je uzavřená (během bloku kurzu nepřijímáme nová štěňátka). Jednotlivé hodiny na sebe navazují. Skupinu tvoří maximálně 6 štěňat nebo dospělých psů. Školka je určena malým štěňátkům od 8mi týdnů (není třeba mít dokončené očkování) až po dospělé psy, se kterými jako jejich majitelé začínáte pracovat na společném porozumění.

Pejsci se formou hry učí správné komunikaci s lidmi i psími kamarády a základní dovednosti pro spokojené soužití v lidské společnosti (netahat na vodítku, chodit u nohy, sedni, lehni, vstaň, zůstaň, základy přivolání, relaxaci aneb jak se chovat v restauraci, jak se zdraví lidi, jak se zdraví psi, jak si správně hrát, nechat se prohlédnout od doktora, nebaštit fujtajbly ze země a mnoho dalších důležitých dovedností).

Používáme zcela nenásilné metody. Všichni rodinní příslušníci jsou na hodinách vítáni.

Školka se skládá z úvodního dvouhodinového semináře a šesti praktických hodinových lekcí. Na úvodní hodinu sebou pejska neberte, nudil by se.
Školku vždy začínáme teoretickým seminářem, kde se dozvíte jak se pejsci učí, jak se správně pracuje s odměnami a tresty, zjednodušený úvod pro práci s klikrem a jak zabránit chybám v učení.

DALŠÍ KURZ ŠKOLKY ZAČÍNÁ ÚVODNÍM dvouhodinovým SEMINÁŘEM 19.září od 16ti hodin
Zde se i domluvíte na konkrétní středeční hodině, na kterou budete do školky docházet.

Do školky budete potřebovat: postroj, pevné delší vodítko (ideálně propínací s 2 karabinami), přetahovací hračku, pelíšek (deku, polštářek nebo boudičku) a kapsičku na pamlsky.

Cena školky je 1800,- za 7 společných setkání. Častku můžete odeslat na účet č. 2500665155/2010 do poznámky ŠKOLKA A JMÉNO PSA nebo na první hodině zaplatit v hotovosti.

Škoka i úvodní semninář bude probíhat v našem výcvikovém centru v Ostravě Koblově, Antošovická 376/90 (areál bývalého dolu Koblov - první budova o pravé straně při vjezdu; zastávka MHD "Důl Koblov")

Těším se na vás!

Mgr. Magdalena Šimečková
CENA: 1800,-- Kč za kurz

 

Příprava na výstavní předvedení

Chystáte se na výstavu? Plánujete se štěňátkem výstavní kariéru nebo už máte pejska se, kterým na výstavy jezdíte? Výstavní předvedení je výkon jako každý jiný a je dobré se na něj připravit! Naučím vás, jak na to.

Mgr. Magdalena Šimečková
CENA: Kč 250,-- za lekci

 

Agility přípravka

Cílem agility přípravky je pomocí pozitivního upevňování začít připravovat nejen štěňata a mladé psy, ale především jejich psovody pro dráhu agiliťáka. Pomocí her jsou vysvětleny základní dovednosti v oblasti poslušnosti, ovladatelnosti a koordinace pohybů potřebné k agility. Pro další účast v kurzech agility je pro vaší i psovu pohybovou koordinaci školka nezbytná.

Pokud jste dosud nepracovali pomocí klikr tréninku, je více než vhodné nejprve se zúčastnit naší klasické "školky pro štěňátka" (lze chodit i se starším psíkem!).

POZOR ZMĚNA
Kurz momentálně není vypisován samostatně. Tréninky agility včetně přípravky probíhají ve stálých skupinkách, pokud se dlouhodobě uvolní místo, budem vás kontaktovat.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: dle tréninků agility (na dotaz)

 

Skupiny pro reaktivní (agresivní) psíky STOPSTAV

Kurz je určen pro zájemce, kteří by rádi s psíkem už sportovali, nebo mají základy výchovy, ale psík je silně reaktivní / bojácný na jiné psy, prudce reaguje a v podnětném prostředí psovoda nedostatečně vnímá.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 3200,- Kč / kurz (8 lekcí, 1 lekce cca 90 min)

 

Dog fitness aneb kondiční posilovna pro psy

Máte doma aktivního psího sportovce? Nebo jen parťáka? Uvažovali jste někdy o tom, že i psům by se občas hodilo "pořádně se protáhnout"? Chcete-li dopřát svému psu delší aktivní život v plné kondici, zapřemýšlejte i o kondičním cvičení pro Vašeho psíka.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2100,- / 7 lekcí

 

Obedience s Júlií

Skupina pro všechny, kteří se chtějí se svým psem věnovat tomuto úžasnému sportu. Trénink obedience rozvíjí nejen poslušnost, ale také schopnost aktivně spolupracovat s psovodem s nadšením a radostí. Je vhodný pro všechna plemena psů. Během tréninku se zaměřujeme na správné provedení všech 10 cviků. Pomůžeme vám připravit se svým psem na obedience zkoušky. Celý výcvik je systematicky veden pomocí pozitivního posilování a je skvělou zábavou pro psy i jejich majitele.

Hodiny probíhají v pondelky a úterky v hale nebo venku (dle počasí) v Ostravě - Koblově (ul. Antošovická) nebo ul. Bartošova - Ostrava Nová Ves. Maximálny počet účastníků na jednu lekci je 3, lekce trvá cca 1 hodinu. Ak bude prihlásený iba jeden účastník, tak lekcia trvá 30 min.
Raz za čas budú vypísané i špeciálne lekcie mimo štandardné miesta kvôli príprave na cvičenie v rušnom prostredí skúšok.

Kvôli uľahčeniu prihlasovania na jednotlivé lekcie obedience som vytvorila tento jednoduchý FORMULÁR. Prosím záujemcov o výcvik aby sa doň včas zapísali na konkrétnu lekciu.

Ing. Julia Bukovinska
CENA: !!!Pozor, od února budú nové ceny za lekcie. V lednu ešte platia staré ceny. Bude zavedený kreditový systém. Bližšie info brzy.

 

Přivolávačské hry I - přivolání jako základ STOPSTAV

Snem každého majitele psa je moci chodit se svým psem navolno. To se dá jedině tehdy, pokud svého psíka bezpečně přivoláte z každé situace. Aby toho byl pes schopný, musí toho zvládnout hodně: vnímat svého psovoda i v rušivém prostředí, dokázat se ovládat i v přítomnosti různých lákadel, a především - umět se se svým člověkem výborně bavit. Pro tohle všechno jsou přivolávačské hry skvělou volbou.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2400,- / 8 lekcí

 

“Kto nečuchá s nami, čuchá proti nám I.” – kurz pachových prací a hier

Ing. Julia Bukovinska
CENA: 2000,- za celý kurz - plaťte na číslo účtu: 670100-2214095622/6210 - do poznámky uveďte "cuchaci kurz"

 

Agility tréninky pro pokročilé a závodníky

Agility tréninky jsou určeny pro zájemce všech úrovní, u začátečníků je podmínkou absolvování kurzu "Agility přípravka".

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 1500,- permanentka na 10 lekcí; další pes téhož psovoda 750,- Kč. // Jednorázový trénink 200,- Kč

 

Záchranársky výcvik

Chceli by ste preniknúť do tajov záchranného vyhľadávania? Chcete zistiť či by to vás alebo psa bavilo? Chceli by ste zabaviť a zmysluplne zamestnať psa? V tom prípade neváhajte a pridajte sa k nám!

Ing. Julia Bukovinska
CENA: štandardné tréningy 180,- s permanentkou (10 lekcií = 1800,- ), bez permanentky 230,- za tréning. Druhý pes psovoda zľava 50%

 

TREIBBALL - hra pro aktivní psy

Máte doma aktivního psíka a potřebujete mu ubrat páru? Chcete se věnovat novému a netradičnímu sportu? Zaujalo vás pasení, chtěli byste ho svému psíkovi dopřát, ale nemáte kde - a stačí vám podobná aktivita?

Nebo prostě jen hledáte možnost, jak trávit aktivně svůj čas se psem?

Pro vás všechny je tady TREIBBALL! :)
A jde to i s malými psíky ;) - TREIBBALL small!


Mgr. Lenka Blachová
CENA: 720,- / měsíc

 

Tréningy Noseworku, príprava na skúšky

Tieto lekcie Noseworku sú určené pre týmy, ktoré už majú imprintovaný špecifický pach a pes je schopný nájsť jednoducho schovanú vzorku.

Ing. Julia Bukovinska
CENA: !!!Pozor, od února budú nové ceny za lekcie. V lednu ešte platia staré ceny. Bude zavedený kreditový systém. Bližšie info brzy.

 

Konceptuální učení - Opakuj po mně

Psi jsou našimi parťáky dlouhé věky, za tu dobu nás pečlivě pozorují a učí se. Ovšem pochopit princip konceptuálního učení, tedy "jak psa naučit učit se", to už je jiná. Dokážeme našim psům vysvětlit princip učení, ne jen naklikat konkrétní chování? Jak na to? A co všechno se tak dá dokázat?

PODÍVEJTE SE NA VIDEO


Mgr. Lenka Blachová
CENA: 250 Kč / lekci

 

Obedience prípravka / prípravka pre športovú poslušnosť

Zaujíma vás obedience alebo iné psie športy kde je venovaný dôraz na cviky poslušnosti?
Tak v tom prípade je táto prípravka pre vás výbornou možnosťou ako vás ich vášho psíka zoznamovať so skúškovou poslušnosťou.

Ing. Julia Bukovinska
CENA: 2000,- / kurz, č. účtu - 670100-2214095622/6210 do poznámky napíšte "pripravka OB"

 

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE - TRÉNINKY - výchova a problémové chování

Individuální konzultace jsou vhodné pro všechny, kteří mají jakýkoliv problém s chováním svého psa, s výchovou nebo s výcvikem.Hana Böhmová
CENA: 500,-- za hodinu + případně cestovné 10,--/km

 

HOOPERS - sport pro milovníky pohybu

„Hoopers“ je nová plnohodnotná a samostatná sportovní aktivita pro psy. Pochází z USA a postupem času se rozšířila i po Evropě (jednou z hlavních průkopnických zemí je v současné době Holandsko). Přestože původ hoopers nás odkazuje k agility, jde v dnešní době o samostatný sport. Nabízí možnosti aktivního vyžití jednak pro všechny psy, kterým stále ještě dělá radost pohyb. Stejně tak je určen pro psovody – majitele takových psů, nebo psovody s omezením v pohybu, kteří si chtějí se svým zdravým psem dopřát společnou aktivní zábavu.

Hoopers je sport kladoucí na psy určité psychické i fyzické požadavky, ovšem překážky jsou koncipovány zcela bezpečně a s ohledem na minimální nároky na pohybový aparát psa i handlera.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 700,- / měsíc / 1 pes, 1100,- / měsíc / 2 psi

 

“KTO NEČUCHÁ S NAMI, ČUCHÁ PROTI NÁM II.”

Tento kurz nadväzuje na kurz pachových prací hier “KTO NEČUCHÁ S NAMI, ČUCHÁ PROTI NÁM I”

Ing. Julia Bukovinska

 

OBRANY a drivové hry

Po delší době opět nabízíme v Koiře obrany pro psíky všech typů, ras i povah :)

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 200,- / pes

 

Individuální konzultace - agrese a problémové chování

Pro zájemce, kteří chtějí jít individuální cestou.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 500,- / konzultace

 

Řetězení chování, sekundární posilovače a jak na to - MOMENTÁLNĚ NEPROBÍHÁ

Kurz pro všechny, kteří hledají výzvy ve svém tréninku se psem. Pro ty, co by se rádi naučili, jak vysvětlit psu složitější chování - opakovaná, poskládaná z vícero částí. Pro ty, kteří by chtěli vědět jak na to, aby se podařilo pracovat se psem na několika chováních za sebou bez pamlsků a hraček a přesto s odměnami. Zejména však pro ty, kteří chtějí zdokonalit své trenérské dovednosti a tím i zlepšit svůj vztah se psem.

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 2400,- / 8 lekcí

 

CANISTERAPIE a lá Psí škola KOIRA

VŠE, CO CHCETE VĚDĚT O CANISTERAPII NAJDETE NA SPECIÁLNÍCH STRÁNKÁCH KOIRA Klubu, z. s.

Pokud máte nějaké otázky, můžete nás kontaktovat pomocí přihlašovacího formuláře níže.

Hana Böhmová

 

Přivolávačské hry II - poslušnost pro každý den (opět od 5/2019)

Kurz pro absolventy Přivolávačských her I.

Chcete mít neprůstřelně poslušného psa v každé situaci? Psa, se kterým se vám bude snadno fungovat v jakémkoliv prostředí, ve městě i v lese?

Mgr. Lenka Blachová
CENA: 1800,- / 6 lekcí

 

Sobotní (pře)výchovný kurz od 2. února 2019

(Pře)výchovný kurz je určen pro všechny, které zajímá téma výchovy psů pro běžný život a se svým psem řeší například, že:

Pes na vás neustále skáče, škrábe, kouše...
Krade jídlo. Vrhá se vám po rukou, po pamlskovníku... natož, abyste něco nechali ležet na stole.
Vypálí ze dveří jak neřízená střela.
Na každého se radostně vrhá (lidi nebo zvířata), div ho neporazí. Nebo naopak útočí, aniž by k tomu byl důvod.
Vodítko praská napětím.
Na nějaké odvolání od zajímavé činnosti nebo věci můžete zapomenout.
Venku vás pes absolutně nevnímá.
apod...

Hana Böhmová
CENA: Kč 2400,-- za tým (pes + až 3 osoby)

 


 

Kalendář akcí

Zvětšit kalendář  


Výcviky a kurzyIntenzivní semináře


B7 design & Kavik design & Infocity hosting
KOIRA.CZ - PSÍ ŠKOLA A HOTEL - Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, tel.: +420 736 670 497
Napište nám | Top