Hana Salomonová

Ing. Hana Salomonová

trenérka

Kontaktní údaje:

h.salomonova@gmail.com
+420 603 562 643


č.ú.: 2201778328/2010

O Hance

Má láska a zájem ke psům začala kdysi dávno. Byly mi asi 2, a já sotva měla dost sil na udržení se na vlastních nohou, a už jsem cpala hned několik štěňat do svého golfáče u babi a dědy. Od té doby uplynulo mnoho, mnoho let. Spoustu překážek jsem překonala, pracovala na sobě a dneska jsem zde.

Moje cesta zahrnovala zkušenost nejen s “klasickým” cvičákem, kde pro trest nejdou daleko, ale i s pozitivním tréninkem, který ovšem neznal výjimky pro jednotlivce.

Měla jsem možnost pracovat s nejrůznějšími plemeny. Od těch největších i po ty nejmenší. Bernský salašnický, border kolie, německý ovčák, americký pitbull teriér, akita inu, několik kříženečků  a další.. Vděčím za to i práci ve psím hotelu, kde jsem potkala celou škálu psích ras.

Největším odrazovým můstkem pro práci se psy bylo absolvování Akademie pro instruktory psí školy se zaměřením pro vzdělávání a konzultace v oblasti problémového chování psů, ve psí škole Koira (18/19).

Díky akademii jsem si prohloubila své znalosti, naučila se i nové věci a na základě akademie pokračuji ve vzdělávání neustále. Věnuji se výcviku a výchově štěňat a puberťáků, také tréninku základní poslušnosti u dospělých pejsků, ale i problémovému chování.

Součástí výchovy a výcviku pejsků je také trénink vás dvounohých parťáků “jak společně na to”. Snažím se, aby to šlo, aby vám to společně šlo, společně vás to bavilo a našli tu správnou cestu.