Problémový pes

Někdy je život prostě pod psa! Dodržovat etiketu lidské společnosti je pěkná fuška! Spousta nároků a pravidel. Pojďme se psem spolu, ne proti sobě.
Psí škola Koira, problémový pes

Nabídka kurzů, tréninků a lekcí

Co říkají klienti?

Paní Nikolu Galmus z Koiry můžeme jen doporučit. Mysleli jsme si, že náš pejsek je ztracený případ, ale paní Nikola nám ukázala cestu, jak s ním pracovat a náš život se vrací do normálu. Je vidět, že svou práci a pejsky má ráda a na majitele, kteří si neví rady, nekouká přes prsty, ale snaží se jim pomoci. Děkujeme.

Když nastal problém s naším fenkou Ritou a při rodinné oslavě pokousala dva lidi, byla jsem moc ráda, že mi moje kolegyně doporučila se obrátit na Vás. Hned na druhý den jste přijela a snažila jste se nám vysvětit příčiny chování našeho psa, resp. chyb, kterých jsme se dopustili jak při oslavě, tak i dlouhodobě při výchově. A jaká je situace nyní? Pes je snad klidnější, má větší prostor pohybu, rodiče se mu více věnují, dokonce říkají, že společné procházky jim prospívají. Na zavolání přiběhne…. snaží se s ním pravidelně hrát… Prý se chce s nimi pořád mazlit. A nemá ráda zvýšený hlas. Když jsou povely v klidu a rázně, tak poslouchá… no někdy ne.. 🙂

Jana a Rita

Problémový pes