Štěně

Doprovodíme Vás na cestě od zubaté kuličky k vychovanému hafíkovi či malému sportovci. Krok za krokem, trpělivě, v pohodě a bez násilí. A navíc se spoustou legrace.

Psí škola Koira, štěně

Nabídka kurzů, tréninků a lekcí

Co říkají klienti?

Jsme absolventi kurzu Školky pro štěňátka a profesionalita je opravdu znát v každé lekci. Naše p. učitelka Nikola je velmi zkušená, už jen proto, že má několik svých pejsků. Individualita na skupinových lekcích je skvělá, cvičíme společně, ale jakmile má někdo otázku, je zodpovězena všem a také vysvětlena, studenti tak mnohdy přijdou na problém, který by je ani nenapadl. Názorný příklad je nás 5 měsíční Theodor (howawart), který už teď zvládá základní povely, chůzi na vodítku a také chůzi bez vodítka, aniž by obtěžoval ostatní. To je důkaz profesionálního přístupu, nejen že se něco naučil Teodor, ale také jsme poznali super skupinu lidí, se kterou se jistě budeme scházet.
Robert a Theodor

Štěně

Podle mne je psí školka nejlepším místem pro výcvik psů všech ras od jejich nejútlejšího věku. Nemusíte se sem bát chodit s malým psem, i když školičku navštěvují i psi velkých plemen. Výcvik se odehrává v příjemném prostředí a formou, která nebude nudit Vás, ani Vašeho pejska. Ve školce se učí nejen pes, ale i jeho majitel. Což pro mě osobně je neskutečně důležité. Já jsem sem začala chodit se svým yorkem Maxíkem od 3. měsíce a mohu psí školku a trenérku Nikol jen doporučit.
Milena a Max

Štěně