Školka pro štěňátka a začátečníky

Kurz: Školka pro štěňátka a začátečníky

 Čistě praktický, úvodní kurz pro pohodové soužití s rodinným pejskem. Kurz je určen všem začátečníkům a štěňátkům, kteří se chtějí  naučit základy pro společné soužití v lidské společnosti. 6 týdnů intenzivního, pozitivního tréninku formou hry. Naučte se učit svého hafíka tak, aby vám společný život dělal radost. 

2.11.2021 v 18.00 proběhne online úvodní teoretický seminář (záznam bude k dispozici po dobu 1 týdne, odkaz na vysílání obdržíte do e‑mailu).

Vyberte si čas a den, který Vám bude vyhovovat a automaticky máte rezervovaný celý kurz v konkrétním dni a čase, na který jste se přihlásili, tedy na všech 6 lekcí, které budou probíhat 1x týdně. Místo, den a čas se v průběhu kurzu nemění. Tzn. pokud se přihlásíte na pondělí na 17:00, budete docházet vždy v pondělí v 17:00.

V týdnu od 8.11.2021 začínáme praktické lekce.

Přihlašování na kurz bude aktivní od 22.10.2021 do 31.10.2021 do 20:00 (po uplynutí této doby a v případě volného místa, kontaktujte trenéra).

Co se naučíme?

Základní dovednosti! Přivolání, pohodová chůze na vodítku, sedni, lehni, zůstaň, jak si správně hrát, neskákat na návštěvy, chodit na místečko, potkávat se se psy, nežrat fujtajbly, ležet pod stolem v restauraci a vůbec být slušně vychovaný pejsek.

Co získáte?

Úvodní dvouhodinový, teoretický seminář o základech učení a pozitivním posilování, 6 praktických lekcí v délce 60 min a klikr jako dárek.

Co budete potřebovat?

  • Postroj (raději než obojek, postroj je mnohem šetrnější)
  • Trochu delší vodítko (ne flexi)
  • Přetahovací hračku
  • Pelíšek (deku, polštářek)
  • Kapsičku na pamlsky
  • Pamlsky (hodně moc)

Kolik je nás ve skupině?

Cvičíme ve skupině maximálně 5 pejsků.

Cena kurzu

2800 Kč

Trenérky

Magda, Julia, Hanka, Nikola