Individuální lekce

Nemáte čas na pravidelné kurzy? Potřebujete řešit specifický problém? Ušijeme řešení speciálně pro Vás. 100 % pozornosti, trénink na míru Vaším tempem. Individuální hodiny jeden na jednoho tam, kde si vyberete.

Psí škola Koira, individuální lekce

Nabídka kurzů, tréninků a lekcí

Co říkají klienti?

Když sdílíte život s reaktivním pošahaným teriérem, může se stát, že se zaseknete na mrtvém bodě. Přesně to se stalo mně. Jedna chyba v tréninku a několik měsíců jsme se nemohly s Ciri pohnout z místa. Když jsem si zaplatila konzultaci s Lenkou, chtěla jsem se hlavně doptat na informace, které mi nebyly úplně jasné z webinářů o komunikaci a etologii, ale nakonec jsme probraly i náš „problém“. Lenka měla pár nápadů, které jsem převedla do praxe a během týdne jsme se posunuly dál než za předchozí měsíce. Díky za to.
Markéta a Ciri

Individuální lekce online

Nevěděla jsem jak štěně naučit základním povelům, tak jsem oslovila psí školičku. Milá a příjemná p. Salomonová nás pozvala na individuální konzultaci. Velká změna, pejsek pod jejím vedením poslouchal jak beránek. Vřele doporučuji všem pejskařům. Doporučila jsem konzultace svému synovci a jeho pejskovi Nami, taktéž velmi spokojen s výcvikem. Velmi děkuji a fandím cvičitelům.
Katka a Pluto (Bearded kolie)

Individuální lekce