Školka pro štěňátka a začátečníky

Ing. Nikola Galmus

trenérka

Kontaktní údaje:

galmus.n@gmail.com
+420 604 639 547

č. účtu: 2001802469/2010

O Nikole

Psi mě provázejí celým životem a postupně se mi s různými zkušenostmi z klasických cvičáků měnil pohled na celou kynologii. Nikdy mi nebylo příjemné pracovat se psy formou tlaku a trestů. Například moje stafordka je velmi citlivá a na mého lousiánského leopardího psa tento typ výcviku vůbec nefungoval.

V mém okolí nebyl cvičák, na který bych ráda chodila a proto jsem nechodila raději na žádný. Postupně jsem se také začala věnovat dočasným péčím o staré nebo nechtěné psy a převýchově týraných psů. Pod rukama mi prošla již všechna možná plemena od psů typu bull, přes leopardy, jack russela až po ridgebacka.

Vše jsem se snažila zvládnout dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, než jsem narazila na intenzivní téměř roční kurz Akademie pro instruktory psí školy pořádaný Psí školou Koira. Konečně jsem měla k dispozici ucelené informace, které jsou mému srdci a svědomí blízké.

Na základě tohoto kurzu a dalšímu neustálému sebevzdělávání v oboru se v současné době věnuji individuálním konzultacím zaměřeným na problémové chování, výcvik a výchovu štěňátek i starších psů. Práce s klienty a jejich psy se stala mou velkou vášní. Mimo jiné spolupracuji s několika charitativními spolky a věnuji se kreslení portrétů zvířat (především psů) dle fotografií.