Koira tým

Jak ve psí škole pracujeme?

Každý pes je jiný a lidé také

My to víme. Jste originální duo, chlupatec a dvounožec. Zajímáte nás ve své jedinečnosti.

Milujeme psy a jejich lidi

Laskavost otevírá i psí duše. Známe klíče k harmonii mezi člověkem a psem.

Umíme to a víme, co děláme

 Máme poznatky nejen v hlavě, ale i pod kůží a umíme vám je srozumitelně předat.

Znáte to taky? Pak jste tu správně

Máte doma malý, chlupatý uzlíček štěstí, roztomilé štěňátko, které roste před očima a najednou se proměňuje v Krakena. Zubatá příšerka už pročůrala zánovní koberec, v botníku si vybírá ty nejoblíbenější pantofle pána tvorstva a navíc se venku mění ve vysavač, který ubufetí každý fujtabl. Sen o dokonalém, poslušném mazlíčkovi mizí v dáli spolu s chlupatým pozadím pubertálního rošťáka, který právě opět ohluchl a zapomněl své jméno.

Nezoufejte. Jsme tu pro vás.

Samy jsme tuto cestu mnohokrát prošly a známe na ní každý kámen. Půjdeme všichni spolu Vy, Váš pes i my. Jdeme stejným směrem.

Jak to bude probíhat?

Vyberte si kurz

Vyberte si kurz

z naší nabídky, odpovídající Vašim požadavkům, stáří pejska, problému nebo zájmu.

Rezervujte si kurz

Rezervujte

 si kurz trénink nebo lekci v rezervačním systému. Zaplatíte snadno online.

Setkejte se svou trenérkou

Setkejte se s trenérkou

 osobně nebo online a nechte si jednoduše a srozumitelně ukázat, jak při výcviku postupovat.

Co o náš říkají naši klienti?

Individuální tréninkovou hodinu jsem využila po té, co se objevily první známky nevhodného chování u mého pejska (AO) v období psí puberty :-P. Na předem domluvené schůzce jsem vše mohla v klidu probrat se školeným trenérem.

V mém případě je to Hanka Salomonová, která mě vždy vyslechla, vše se mnou i s mým pejskem dopodrobna probrala jak teoreticky, tak prakticky.

Vždy odcházíme spokojeni a plní informací a naděje, že vše zvládneme. Jsem ráda, že tato možnost tréninku existuje. Hodiny jsou pro mě velice přínosné a vřele všem doporučuji.

Gabka a Theo

Individuální tréninková hodina

Dogfitness je velmi oblíbená psí aktivita. Naši psi mají moc rádi všechna ta balanční cvičení, protahování různých částí těla. Případně učení se „triků“ o kterých jsem netušila, že je psi zvládnou, resp., že je zvládnou se mnou. Jsem ráda, že máme tu možnost jít si pro radu „jak na to“, když se někde zasekneme.

Pavla Bulušková a knírači

Dogfitness

Byla jsem pouze třikrát, ale doma jsme poctivě trénovali vše, co jsme se dozvěděli, a výsledkem bylo, že mi pes nakráčel do kruhu jako king, choval se, jakoby mu to patřilo, a ještě že ho to baví. Nechal si prohlédnout zuby i varlata, odnesl si doporučení do chovu a CACe.

Magda rozlišuje specifika plemen i nároků na předvedení, zohledňuje povahu a chování jednotlivých psíků, vysvětluje, vše v souladu s operantním podmiňováním a respektu k pejskům i majitelům.  Malé skupinky a individuální přístup. Pro výstav chtivé doporučuji.

Adéla a sheltie

Trénink k výstavě