ONLINE PSÍ ŠKOLKA

Ahoj klikaři,

vítejte na kurzu, který vás i vašeho hafíka připraví na lidsko-psí soužití. Najdete tu textové materiály, praktická videa i příručku, kterou můžete mít vždy po ruce. Poradíme vám jak na to a upozorníme na chyby, kterých se vyvarovat.

Máme víc než 20 let zkušeností s tisíci pejsky a jejich majiteli. Laskavost, férovost, jasnost a bezpečí jsou základy našeho vztahu se psy. Funguje to nám, bude to fungovat i vám.

Co je obsahem online kurzu?

Nejprve vás čeká úvodní 2,5 h video Klikařova kuchařka, obsahující všechnu teorii, kterou budete potřebovat. Pak následuje 8 lekcí s výukovými videi, textovým návodem a bonusy.

Naučíte se:

  • Jak se pes učí a jak správně používat klikr
  • Co je to tvarování (shaping), navádění (luring), target a jak s nimi pracovat
  • Jak si vždy a všude udržet pozornost psa
  • Jak hafíka nenechat žrát fujtajbly, nehonit cyklisty a chodit pěkně na prověšeném vodítku
  • Přivolání i v obtížných situacích
  • Jak si se psem správně hrát
  • Jaký náhubek je vhodný a jak z něj udělat kámoše
  • Jak psa naučit klidu při čekání v restauraci nebo při příchodu tchýně
  • Zvládat reaktivitu nebo strach z jiných psů
  • Jasně, že se naučíte i základní povely, jako je sedni, lehni, vstaň…
Dostupné verze:
Silver verze 3000 Kč. Pokud si chcete lekce projít sami vlastním tempem.
Všechny lekce budete mít k dispozici ihned na 365 dní, ale bez možnosti konzultace s lektorem.

Seznam lekcí

Úvod
Na startovní čáře na vás čeká záznam webináře, který pro vás připravily trenérky, které vás budou provázet celým kurzem. Dozvíte se v něm všechny potřebné teoretické informace a rady pro hladký průběh naší společné cesty.
1. lekce
Začneme úplně od začátku. Ukážeme vám, jak naučit psa, jak se jmenuje a také jak ho naučit pozornosti při výcviku. Zároveň mu vysvětlíme, kdy má dávat pozor a kdy už má padla. Naučíte se techniku navádění, kterou využijete v dalších lekcích a také při učení různých triků. A určitě vás bude zajímat, jak zaparkovat psa třeba v restauraci pod stolem.
2. lekce
Sedni, lehni, vstaň … Váš pes už možná tyto základní povely ovládá. My vám ale na nich v této lekci ukážeme, jak daného chování docílit pomocí navádění nebo zachycení. Zároveň vás naučíme, jak a kdy k danému chování přidat slovní povel. A určitě oceníte i základy sebekontroly, protože určitě chcete mít psa, který se dokáže ovládat.
3. lekce
Sen o psovi, který jde slušně na vodítku, se stane realitou. Už nebudete mít ruce vytahané jako orangutan. Podělíme se s vámi o naše tipy, jak naučit psa netahat na vodítku a také jak jít na špacír spolu a slušně. A protože sebekontroly není nikdy dost, tak v této lekci budeme sebekontrolní chování vašich psíku dále rozvíjet.
4. lekce
K noze! Cvik, který často slyšíme z úst snad každého pejskaře. Váš psík se bude ochotně přiřazovat jak vlevo, tak vpravo. A samozřejmě to bude umět i za chůze. Opět využijete navádění a seznámíte se se zónou odměn. Dále vysvětlíme vašemu psíkovi, že je pro něj extra výhodné nechat se čapnout za postroj. Probereme spolu i téma bariér, abyste míjení kohokoli a čehokoli zvládali levou zadní.
5. lekce
Naučíme vás, jak efektivně odcházet z nejrůznějších situací za různých okolností. Vašeho psa přestanete odměňovat jen nudně z kapsy. Stane se z vás totiž kreativec a začnete používat odměny z prostředí. A i když si možná myslíte, že váš pes už je mistrem v sebeovládání, tak před vás postavíme nové výzvy. Svou zásobu triků rozšíříte o nosetouch, který si zamilujete pro jeho všestranné použití.
6. lekce
Spolehlivé přivolání je další sen, který od teď bude realitou. Užijete si spolu spoustu zábavy při hraní přivolávačských her a k tomu prohloubíte váš vztah. A taky přestanete psa uplácet a začnete ho konečně odměňovat. Krok po kroku si spolu projdeme hru Podívej se na. Alfa omega všech psů, kteří mají s něčím problém. Prostřednictvím další hry také vaše psy naučíte povely drž a pusť.
7. lekce
Z vašeho torpéda se stane slušně vychovaný psík a příchody návštěv pro vás přestanou být noční můrou. Váš pes bude vědět, co se v takovou chvíli sluší a patří. V této lekci vašeho psa také naučíme zastavit na povel. Stůj je velmi užitečné cvičení a vaši pejsci si jeho nácvik zamilují. A uvidíte, že to bude bavit i vás.
8. lekce
Nasazování náhubku nemusí být žádná tragédie. Váš pejsek do něj bude strkat čumák ochotně a rád. Stejně tak bude nadšeně a ochotně chodit na jakékoli místečko, které mu vyberete. Na zoubek se podíváme také povelu zůstaň a setrvání v pozici. Máme pro vás vyšperkovaný tréninkový plán, u kterého se určitě dobře pobavíte.
Bonusy a nejčastější dotazy
A co se dozvíte v bonusech? Nechte se překvapit 😊 A protože se už touhle cestou nějaký ten pátek touláme, tak pro vás máme připravené i odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se setkáváme.
Pro přístup ke komentářům se musíte přihlásit a mít zakoupenou verzi s lektorem.