Školka pro štěňátka a začátečníky

Kurz: Přivolávačské hry I — přivolání jako základ 

Snem každého majitele psa je moci chodit se svým psem navolno. To se dá jedině tehdy, pokud svého psíka bezpečně přivoláte z každé situace. Aby toho byl pes schopný, musí toho zvládnout hodně: vnímat svého psovoda i v rušivém prostředí, dokázat se ovládat i v přítomnosti různých lákadel, a především — umět se se svým člověkem výborně bavit. Pro tohle všechno jsou přivolávačské hry skvělou volbou.

Organizace kurzu

V každé lekci si ukážeme hry, 1–3 podle náročnosti, a případně podle potřeby si potrénujeme hry, se kterými jste se už seznámili. K mnoha z nich totiž potřebujete herního partnera (nebo víc partnerů) a tak si spolu v kurzu budeme všichni hrát, postupně s každým psem, tak abyste měli prostor si hru vyzkoušet a pochopit.

Co s sebou?

Psíka :), několik druhů hraček (pískací, tahací, doma vyrobené, štěrkací… fantazii se meze nekladou), několik druhů pamlsků (včetně takových, aby psa zaujaly i v rušném prostředí), zápisník, tužku, lehké výcvikové vodítko a pes by měl mít kšíry, nebo alespoň široký nestahovací obojek.

Na doma je vhodná klec nebo plastová kennelka (pro některé hry je klíčová, doporučuji její pořízení nebo alespoň zapůjčení) — pokud možno ne látková boudička. Přímo na kurzu bude k dispozici dostatek klecí pro všechny účastníky.

Začínáme:
6.10. 2021

Cena za 8 lekcí

2800 Kč

Trenérka

Lenka