Školka pro štěňátka a začátečníky

Kurz: Agility přípravka

Cílem agility přípravky je pomocí pozitivního upevňování začít připravovat nejen štěňata a mladé psy, ale především jejich psovody pro dráhu agiliťáka.

Pomocí her jsou vysvětleny základní dovednosti v oblasti poslušnosti, ovladatelnosti a koordinace pohybů potřebné k agility. Pro další účast v kurzech agility je pro Vaši i psí pohybovou koordinaci školka nezbytná.

Pokud jste dosud nepracovali pomocí klikr tréninku, je více než vhodné nejprve se zúčastnit naší klasické „školky pro štěňátka“ (lze chodit i se starším psíkem).

Obsah kurzu

SPOLUPRÁCE PSA A PSOVODA – to především

Dále – odložení na startu, samostatné přemýšlení, rozlišení slovních povelů i orientace na vedení psovoda tělem, příprava na rychlé stažení zpět k psovodovi stejně jako na vysílání, zpracování směrových informací pro psa, zlepšení koordinace psa i psovoda, vysvětlení a naučení základních pojmů „práce ze země bez překážek“ v agility, vysvětlení postupu naučení zón, práce na počátcích dobré mechaniky pohybu.

Praktické informace

Kurz je nezbytný pro všechny zájemce o budoucí tréninky agility u nás v Koiře! (nejde-li už o pokročilé nebo závodníky).

Cena za 8 lekcí

3 000 Kč

Trenérka

Lenka