Školka pro štěňátka a začátečníky

Kurz: Skupiny pro reaktivní (agresivní) psíky

Pozor divá zvěř! Taky se Váš pejsek občas chová jako trouba a reaguje na všechno co se kolem mihne? Bojí se nebo útočí? Kurz je určen pro všechny zájemce, kteří by rádi s psíkem už sportovali, nebo mají základy výchovy, ale psík je silně reaktivní / bojácný na jiné psy, prudce reaguje a v podnětném prostředí psovoda nedostatečně vnímá.

 

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný i pro psy bojácné, stresované přítomností jiných psů, kteří svůj strach dávají najevo agresivními projevy, stejně jako pro psy s vysokým stupněm sebevědomí a agrese.

Na co se spolu zaměříme?

  • Naučíme Vás i Vašeho psa, jak je důležité umět se zrelaxovat, uvolnit se, začínat jakoukoliv práci z nulového stavu (stavu s minimální úrovní stresu).
  • Naučíme Vás číst komunikační signály Vašeho psa, pokusíme se zlepšit vzájemný vztah a kurz tak pomůže ke klidnějším procházkám i k soustředěnému výkonu ve sportu.
  • Podíváme se, jak se dá zvládnout stresová situace s klidem, a co vše můžete udělat pro to, abyste získali větší důvěru vašeho psa ve váš společný tým.
  • Získáte do zásoby spousty her, které vám usnadní běžný život s vaším psem.

Jak pracujeme?

V kurzu pracujeme pomocí moderních metodik bez násilí a fyzických korekcí. Pracujeme s protipodmíněním, systematickou desentivizací a přístupy pracující s kombinací pozitivního i negativního posilování.

Inspiruji se a vzdělávám u mnoha zahraničních trenérů, jako jsou Alexa Capra, Leslie McDevitt, Linda Tellington-Jones, Emma Parsons, Emily Larlham, Grisha Stewart nebo tým Absolute Dogs z UK.

Praktické informace

Kurz je koncipován pro max. 4 účastníky.

Kurz pro začátečníky se sestává z 1 teoretické a 7 praktických lekcí.

Délka jedné lekce je 80 min.

Cena

Za 7 lekcí a úvodní seminář

3 800 Kč

Trenérka

Lenka, Nikola