Webináře

Psí škola Koira, online
Psí škola Koira, štěně

Jak mluvit se psy (1. díl)

Pojďte se podívat na psí řeč zblízka! Víte, co pes říká, když na vás dělá psí oči? Nebo když „blbě čumí“? A co taková řeč psího ocásku, je to pravda, že když vrtí, má radost? A pes, který štěká, ten nekouše? 😉 Základ toho, jak se koukat na psí řeč, jaké jsou základní slovíčka, kterými psi mluví mezi sebou. Bude následovat druhý díl, kde se podíváme na základní slovník lidštiny a na to, jakými specifickými signály psi mluví na nás a my můžeme mluvit na ně.

Délka záznamu webináře 1 hodina 58 minut.

Psí škola Koira, štěně

Jak mluvit se psy (2. díl)

Pojďte se podívat na to, jak mluvíme se psy, jestli skutečně říkáme to, co si myslíme že říkáme, jestli rozumíme, co po nás psi chtějí a jak jim odpovídat na jejich otázky. Lidská část vzájemné komunikace je neméně důležitá, jako ta psí. Rozumět jim je jedna věc, ale skutečně vzájemně spolu komunikovat jiná. Stojí za to se podívat na psí svět z trochu netradičního úhlu pohledu…

Délka záznamu webináře 2 hodiny 29 minut.

Klikařova kuchařka aneb pozitivní začátky

Máte štěňátko nebo s pejskem chcete budovat vztah od pozitivních základů? Trenérky psí školy Koira se s vámi podělí o poznatky ze své dlouholeté praxe. Webinář představuje úvod do pozitivního posilování. Získáte praktické tipy, doporučení, bohatý teoretický základ s doprovodným ukázkovým video materiálem.

Co se dozvíte?

Úvod do soužití člověka a psa.

Jak budovat pevný a láskyplný vzat se psem.

Úvod do teorie učení – klasické podmiňování a operatní učení.

Jak (ne)fungují tresty a odměny.

Jak získat a upevnit chování.

Co je to označovač, klikr a jak jej používat?

Autorky

Mgr. Magdalena Šimečková / Ing. Júlia Bukovinská / Ing. Nikola Galmus