Školka pro štěňátka a začátečníky

Lekce: Řetězení chování a jiné klikr výzvy

Kurz pro všechny, kteří hledají výzvy ve svém tréninku se psem. Pro ty, co by se rádi naučili, jak vysvětlit psu složitější chování – opakovaná, poskládaná z vícero částí. Pro ty, kteří by chtěli vědět jak na to, aby se podařilo pracovat se psem na několika chováních za sebou bez pamlsků a hraček, a přesto s odměnami. Zejména však pro ty, kteří chtějí zdokonalit své trenérské dovednosti a tím i zlepšit svůj vztah se psem.

Je nám líto, kurz momentálně neprobíhá. Můžete si rezervovat individuální lekci s trenérkou.

Čím se budeme v kurzu zabývat?

  • jak si připravit jednoduché triky pro další práci (převedení jen na slovní signál, rozlišení konkrétních targetů), tedy jak zpřesnit svoje požadavky na psa, jak správně dotáhnout chování učená shapingem a jak je dostat pod slovní signál
  • jak na složitější kombinované triky (např. slalom couváním mezi nohama psovoda, držení objektu objímáním, umístění kroužků na tyč aj.)
  • co je to dopředné řetězení, série, postup v sériích
  • co jsou podněty, povely, jak si nekazit řetězcem jednotlivá chování a naopak, jak přidat řetězci nový povel
  • co je to zpětné řetězení, kdy a jak přidat předcházející chování
  • jak na jednoduché slučování chování (velím dvě chování, pes je dělá buď postupně nebo současně)

V kurzu si budeme hrát s novými triky a cviky tak, aby kurz jako takový neovlivňoval vaše sportovní aktivity, ale mohli jste si na něm vyzkoušet to, co si pak v praxi využijete dle potřeb vašeho sportu.

Délka kurzu

Kurz se sestává z 8 lekcí.

Cena za 8 lekcí

2 900 Kč

Trenérka

Lenka